Wasze

Miłe słowa

Polecam bez wahania!

Miałam przyjemność pracować z Kasią podczas sesji narzeczeńskiej, podczas wesela i potem na sesji ślubnej. Jest przemiłą osobą oraz wspaniałym, rzetelnym profesjonalistą! Nic nie stanowiło dla niej problemu, ani późna pora, ani dodatkowe ujęcia, ani oryginalne miejsca na sesję po ślubie, ani nawet jej zaawansowana ciąża (sic!). Kontakt błyskawiczny, odpowiadała na wszystkie maile i telefony, bardzo szybko mieliśmy i zdjęcia, i albumy ślubne. Widać, że kocha swoją pracę, zaraża swoją energią. Szczególnie zdjęcia z sesji ślubnej to spełnienie moich marzeń! Wybrałam Kasię po tym, jak miałam okazję obserwować jej pracę na weselu przyjaciółki i to był strzał w dziesiątkę. Polecam bez wahania!

Profesjonaliści

Kasia i Rafał to prawdziwi profesjonaliści. Podczas ceremonii i wesela Rafał potrafił być absolutnie „wszędzie”, a jednocześnie (co bardzo podkreślali nasi goście,nieoswojeni na co dzień z obiektywem) zupełnie nie odczuwaliśmy jego obecności. Podczas sesji z Kasią przekonaliśmy się, że nie tyle tło jest ważne, co pomysł na zdjęcie. I, że nie trzeba odwiedzać kolejnych pięciu miejsc w poszukiwaniu wyjątkowych pejzaży (Kasia! dziękuję za cierpliwość!;)), żeby mieć piękne i subtelne zdjęcia. Poza tym – doskonały kontakt mailowy, facebookowy, telefoniczny. Albumy przepiękne i doskonałej jakości. Teraz – z perspektywy, na chłodno oceniając nasz ślub i wesele, parę rzeczy byśmy zmienili. Fotograf zostałby ten sam.:).

Pełni pomysłów!

Gorąco polecamy Kasię i Rafała wszystkim narzeczonym poszukującym fotografa ślubnego! Od pierwszego emaila, pierwszej rozmowy wiedzieliśmy, ze to nie tylko profesjonaliści, ale przede wszystkim wspaniali, serdeczni i pełni pomysłów ludzie!! Zdjęcia z przygotowań, ceremonii, wesela oraz sesji są przepiękne, a albumy doskonałej jakości. Dziękujemy pięknie za Waszą pracę, za nie tylko profesjonalne, ale i ciepłe, swobodne, wesołe podejście. Marta & Matt

W 100% trafiony!

Wybór był w 100% trafiony:) Na zdjęciach widać emocje, nie są sztucznie przerobione. Kasi udało się wydobyć na nich najważniejsze momenty dla nas i dzięki temu mamy super pamiątkę na lata. Zdjęć jest dużo, a Kasi obecności w ogóle nie było czuć na weselu. Dzięki temu zachowywaliśmy się swobodnie i zdjęcia wyszły bardzo naturalnie.
Jednak chyba sesja ślubna była czymś, co dało jeszcze więcej uśmiechu. mogliśmy wyjść poza pewne konwenanse i schematy, a dzięki otwartości Kasi spełnić nasze marzenie i zrobić ją w fajnym podróżniczym stylu..Kasia była otwarta na wszystkie pomysły. Nawet na te najbardziej szalone jak skok do jeziora..;) dziękujemy i na pewno wrócimy!!!!!!!!:):):):):):):):):)

Gifted photographer!

We were lucky enough to have Rafal as our photographer for our wedding in April. Rafal is a true gentleman and gifted photographer. His attention to detail and his ability to be in two places at one time amazed us. The pictures and angles he got them from are pure genius. We can highly recommend Rafal to anyone that is looking for a photographer. The albums are truly breathtaking and we will always treasure them. Rafal thank you for being part of our day and for capturing it so beautifully for us. Aine & Eoin

Cudowne zdjęcia!

Gorąco polecamy ! Cudowne zdjęcia wykonane przez Kasię będą naszą najwspanialszą pamiątką z bardzo burzliwego, dosłownie i w przenośni, dnia 11 sierpnia 2017 roku. Osoby, które obiektywu boją się jak ognia nawet nie zauważyły, kiedy Kasia strzelała fotki. Wszyscy czuli się swobodne od samego początku mimo obecności aparatu. 
Jechałam do Kościoła tyko z Kasią i czułam się jakbym śmigała gdzieś na piknik z Koleżanką a nie na własny Ślub... zero stresu i mnóstwo zabawy <wcześniej widziałyśmy się tylko raz, dosłownie przez 15 minut>. Dojechałyśmy na ostatnią minutę .... Zdążyłyśmy ;)

Naturalnie!

Polecamy gorąco! Kasia to cudowna kobieta o wspaniałym podejściu przy pracy,uśmiechnięta,spokojna dzięki czemu zarówno my jako para młoda oraz goście mogli poczuć się swobodnie,wszystko było takie naturalne. Wszędzie jej było pełno i trzymała wszystko w ryzach :) po prostu profesjonalizm. Jesteśmy zaszczyceni,że akurat nasz prawosławny ślub fotografowalas poraz pierwszy i że to właśnie Ciebie wybraliśmy! Dziękujemy Ci raz jeszcze! Oczywiście polecamy!! Ola&Boris

Oszałamiające!

Z czystym sumieniem polecamy Kasie jako Fotografa. Zdjecia ślubne wyszły oszałamiająco,uchwyciła każda ważna chwile,była zawsze tam gdzie powinna w danym momencie sie znajdować. Jest profesjonalista w tym co robi oraz osoba,która przyciąga,chce sie z nia rozmawiać i współpracowac. Dziękujemy za miło spędzony czas i duzo,duzo pięknych ślubnych i narzeczeńskich fotografii! Skorzystamy ponownie na pewno  Pozdrawiamy cieplutko.
Kinga & Damian

Amazing!

Rafal,
Myself & Cian cannot thank you enough for the amazing job you did on our wedding day. From start to finish you were a pleasure to deal with. You were so natural and relaxed and this came across in the photo's. We received our album on Tuesday and cant stop looking at it. 
Thank you so much capturing amazing memories.
Fiona & Cian xxx