Paradowscy

FotoBUDKA

Zapraszamy do zabawy z naszą FOTOBUDKĄ

Jeżeli szukasz niebanalnej, stylowej i zaskakującej atrakcji na swoje wesele, imprezę firmową, studniówkę czy wieczór panieński to świetnie trafiłeś. Zaskocz Swoich Gości!  

Nasze urządzenie jest zupełną nowością, całkiem różne od wielkich, dmuchanych namiotów, czy pospolitych "słupków" do robienia zdjęć lub fotoluster. Na pierwszy rzut oka, naszych klientów zachwycają przede wszystkim niewielkie rozmiary naszej fotobudki, drewniane elementy wykończenia oraz jedyna w swoim rodzaju ścianka, którą oferujemy w standardzie. A dalej jest tylko lepiej. Do Waszej dyspozycji przekazujemy mnóstwo gadżetów, okularów, peruk, masek, tabliczek i innych śmiesznych drobiazgów, by Wasi Goście mogli kreatywnie wykorzystać możliwości fotobudki. "!Klik! i zdjęcia zrobione." Doskonały papier, znanej i lubianej japońskiej firmy gwarantuje ostre, żywe i dynamiczne kolory oraz odpowiada za najwyższą jakość wydruków. 

W trakcie zabawy jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji - nad jej przebiegiem czuwamy osobiście, dzięki czemu zapewniamy najwyższy poziom usługi. Czasem podpowiadamy odnośnie stylizacji, czasem dodajemy odwagi, a innym razem zachęcamy do wklejenia zdjęć do Księgi Gości. A gdy już o niej wspomnieliśmy - księgę gości mamy w standardzie. W zasadzie jest to kilka ksiąg do wyboru, zebranych w katalog, który ciągle się powiększa. Każdy znajdzie coś dla siebie...

Mając zdjęcia w ręku, pozostaje jedynie ostatnie ważne zadanie - Waszych Gości zachęcamy do wklejenia jednego ze zdjęć do księgi i dokonanie pamiątkowego wpisu. Pomagają im w tym kolorowe pisaki, które mamy zawsze przy sobie lub, na Wasze życzenie, tematyczne naklejki. Całość tworzy nietuzinkową, jedyną w swoim rodzaju, niepowtarzalną księgę pamiątkową, która po latach pozwoli Wam wrócić pamięcią do szalonych chwil spędzonych w gronie przyjaciół i z naszą fotobudką. 

Gwarantujemy Wam wspaniałą, niezapomnianą zabawę i oryginalną pamiątkę na lata. Macie pytania? Zapraszamy!

Nasza Fotobudka jest sposobem na świetną zabawę

Nasza Fotobudka jest sposobem na świetną zabawę, w zasadzie podczas każdego rodzaju imprezy: nie jest istotne czy jest to wesele, impreza integracyjna, impreza firmowa, chrzciny, urodziny czy wieczór kawalerski i panieński. Nasza fotobudka wtopi się w każde miejsce i będzie świetnym dodatkiem do Waszej imprezy. 

CENNIK

OFERTA

WYNAJEM FOTOBUDKI
Oferujemy Wam wynajem naszej oryginalnej fotobudki na dwie, trzy lub cztery godziny. Istnieje również możliwość indywidualnego ustalenia czasu zabawy.

DOSKONAŁE OŚWIETLENIE...
Jako fotografowie wiemy, że najważniejszą składową fotografii jest światło. Nasza budka wyposażona jest w system światła ciągłego i błyskowego wraz z beauty dishem. Gwarantuje to równomierne oświetlenie i najwyższą jakość wykonanej fotografii.

...I DŹWIĘK
Nasza budka wyposażona jest w głośniki stereo i gada! Podczas Twojej zabawy będzie wydawać polecenia co ułatwi zabawę. Podczas nagrywania wideo, najwwyższą jakość dzwięku zapewnia profesjonalny, zewnętrzny mikrofon

MASKI, GADŻETY, PRZEBRANIA
Dla Was i Waszych gości przygotowaliśmy całą masę niesamowytych i kolorowych gadżetów. Odmienią one każdego i dzięki nim zabawa dostarczy jeszcze więcej emocji! Do wyboru są tabliczki, maski, peruki, wąsy, kapelusze ...

FORMATY - UKŁAD ZDJĘĆ
Wykonane zdjęcia drukowane są na najwyższej jakości papierze, firmy Mitsubishi, w formacie 5x15 cm lub 10x15cm. Układ zdjęć ustalamy indywidualnie.

PERSONALIZACJA WYDRUKÓW
Zdjęcie może być wydrukowane na dowolnym tle. Możemy dodać kolorową ramkę, grafikę  czy tekst. Wydruki dostosujemy do Twojej imprezy! W naszej ofercie posiadamy ponad setkę gotowych szblonów do wyboru...

OPIEKUN
Przez cały czas trwania zabawy, nad prawidłowym działaniem budki, czuwać będzie opiekun w postaci mojej skromnej osoby. W razie potrzeby pomogęe, doradzę, podrzucę pomysł i zapewnę by zabawa trwała bez przykrych niespodzianek.

OPCJONALNA GALERIA ZDJĘĆ
Istnieje możliwość  zamieszczenia wykonanych zdjęć w zahasłowanej galerii. Będzie ona dostępna dla Waszych gości przez okres dwóch miesięcy. 

KSIĘGA GOŚCI
W cenie, proponujemy Wam piękną pamiątke w postaci Księgi Gości. Wasi goście otrzymają możliość wklejenia swoich zdjęć do przygotowanej księgi i opisanie ich kolorowymi pisakami. W takiej formie Wasze zdjęcia pozostaną z Wami na lata.

PENDRIVE
Budka zapamiętuje Wszystkie wszystkie Wasze zdjęcia lub filmy. My, tuż po zakończonej zabawie, przekazujemy je Wam w postaci pendriva lub wysyłamy elektronicznie. 

ZOBACZ NASZ FILM