Paradowscy

FotoBUDKA

Zapraszamy do zabawy z naszą FOTOBUDKĄ

Zapraszamy Was do skorzystania z oryginalnej i stylowej Fotobudki!  Drewniane wykończenie budki doskonale komponuje się z modnym obecnie wystrojem imprez w stylu boho czy retro. Całość dopełnia niebanalne tło z motywami roślinnymi.

Gwarantujemy niezapomnianą zabawę i oryginalną pamiątkę. Nasza Fotobudka doskonale sprawdzi się na Waszym weselu, wieczorze panieńskim i kawalerskim, urodzinach, studniówce, ewentach firmowych czy dowolnej imprezie. Dostępne są 3 opcje działania naszej Fotobudki:

FOTO BUDKA to doskonały sposób na wyśmienitą zabawę podczas:

Wesela

Studniówki

Wieczory panieńskie i kawalerskie

Urodziny

Wydarzenia specjalne

Imprezy firmowe

CENNIK

OFERTA

WYNAJEM FOTOBUDKI
Oferujemy Wam wynajem naszej oryginalnej fotobudki na jedną, dwie, trzy lub cztery godziny. Istnieje również możliwość indywidualnego ustalenia czasu zabawy.

DOSKONAŁE OŚWIETLENIE...
Jako fotografowie wiemy, że najważniejszą składową fotografii jest światło. Nasza budka wyposażona jest w system światła ciągłego i błyskowego wraz z beauty dishem. Gwarantuje to równomierne oświetlenie i najwyższą jakość wykonanej fotografii.

...I DŹWIĘK
Nasza budka wyposażona jest w głośniki stereo i gada! Podczas Twojej zabawy będzie wydawać polecenia i śmieszne odgłosy. Podczas nagrywania wideo, najwwyższą jakość dzwięku zapewnia profesjonalny, zewnętrzny mikrofon

MASKI, GADŻETY, PRZEBRANIA
Dla Was i Waszych gości przygotowaliśmy całą masę niesamowytych i kolorowych gadżetów. Odmienią one każdego i dzięki nim zabawa dostarczy jeszcze więcej emocji! Do wyboru są tabliczki, maski, peruki, wąsy, kapelusze ...

FORMATY - UKŁAD ZDJĘĆ
Wykonane zdjęcia drukowane są na najwyższej jakości papierze, firmy Mitsubishi, w dowolnym formacie. Układ zdjęć ustalamy indywidualnie.

PERSONALIZACJA WYDRUKÓW
Zdjęcie może być wydrukowane na dowolnym tle. Możemy dodać kolorową ramkę, grafikę  czy tekst. Wydruki dostosujemy do Twojej imprezy! W naszej ofercie posiadamy ponad setkę gotowych teł do wyboru...

ASYSTENT
Przez cały czas trwania zabawy, nad prawidłowym działaniem budki, czuwać będzie asystent, który w razie potrzeby pomoże, doradzi, podrzuci pomysł i zapewni by zabawa trwała bez przykrych niespodzianek.

GALERIE ZDJĘĆ
Wszystkie wykonane podczas zabawy zdjęcia czy filmy zostaną zebrane do zabezpieczonej hasłem galerii. Będzie ona dostępna dla Waszych gości przez okres dwóch miesięcy.

KSIĘGA GOŚCI
Proponujemy Wam piękną pamiątke w postaci Księgi Gości. Wasi goście otrzymają możliość wklejenia swoich zdjęć do przygotowanej księgi i opisanie ich kolorowymi pisakami. W takiej formie Wasze zdjęcia pozostaną z Wami na lata.

PENDRIVE
Budka zapamiętuje Wszystkie wszystkie Wasze zdjęcia, filmy, GIFy. My, tuż po zakończonej zabawie, przekazujemy je Wam w postaci pendriva. Jeżeli z filmików chcielibyście otrzymać krótkie video z podkładem muzycznym, pendriva prześlemy pocztą.

ZOBACZ NASZ FILM